KONTAKTY

Danum, s.r.o.
Bottova 1,
945 01 Komárno
tel: +421 915 769 119
info@danum.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Váš špecializovaný obchod so zameraním na profesionálnu úpravu vody

Spoločnosť Danum s.r.o. je úzko zameraná na profesionálny predaj produktov pre úpravu vody pre konečných spotrebiteľov.

Medzi hlavné priority, na ktorých sa naša spoločnosť zakladá, patrí náležitá starostlivosť, predpredajný a popredajný servis, okamžitá dostupnosť náhradných dielov, rýchle riešenie reklamácií a dostupný servis pre všetkých.

Sme priamym obchodným partnerom a dovozcom produktov kanadskej spoločnosti VIQUA, ktorá patrí do skupiny Trojan Technologies Group, ktorá je predným svetovým dodávateľom UV systémov pre dezinfekciu vody bez použitia chémie. S viac ako štyridsaťročnou skúsenosťou v oblasti domácej úpravy vody je dnes značka VIQUA právom spojovaná s výraznými úspechmi svojich produktov pre odstránenie baktérií a teší sa stále vyššej popularity a to nielen medzi majiteľmi vlastných zdrojov vody. Partner spoločnosti VIQUA musí byť garantom vysokých firemných štandardov a to aj v predpredajnej, tak i v popredajnej starostlivosti smerom k svojim zákazníkom a obchodným partnerom.

Či si už vyberiete UV systém na batériu, alebo centrálnu UV lampu na celý dom, môžete si byť istý, že zariadenie na úpravu vody spoločnosti VIQUA účinne dezinfikuje vodu proti mikrobiologickému znečisteniu a poskytne Vám i Vašej rodine bezpečne ošetrenú pitnú vodu bez nežiadúcich mikroorganizmov.

V našom sortimente nájdete najčastejšie predávané UV systémy určené pre pripojenie v mieste použitia, typicky k batérií, ako napríklad veľmi obľúbená kompaktná UV lampa VIQUA VT4/2, alebo UV systémy pre pripojenie na vstupe do objektu, centrálne. Najčastejšie vyhľadávanou UV lampou je pre svoj pomer cena/výkon UV lampa VIQUA S5Q-PA, ktorá je schopná upraviť až 2,5 m³/hod. pri dávke žiarenia 16mj/cm², čo je v prípade mnohých aplikácií dostačujúca hodnota.

V ponuke našej spoločnosti okrem zariadení na úpravu bakteriológie sú aj rôzne iné úpravne, ako zmäkčovače vody (www.zmakcovacvody.sk), zariadenia na filtráciu železa, mangánu, dusičnanov, zákalu, amoniaku, atď. V prípade záujmu o tieto náležitosti nás kontaktujte, alebo preštudujte našu webstránku www.danum.sk.

Máte problém s vodou a potrebujete poradiť? Nenašli ste u nás, čo ste hľadali? Obráťte sa na nás s Vašim dotazom a nájdeme spôsob, ako Vám najlepšie pomôcť. Vďaka širokému okruhu kontaktov Vám môžeme doporučiť špecialistu na danú problematiku, alebo nájsť riešenie pomocou vlastného sortimentu.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV