KONTAKTY

Danum, s.r.o.
Bottova 1,
945 01 Komárno
tel: +421 915 769 119
danum@danum.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

TOVAR V AKCII

naša cena 519,90 €
skladom
naša cena 364,90 €
skladom

NOVINKY


Úvod » Rozbor vody

Rozbor vody

Rozbor vody k overeniu mikrobiológie - rozbor k prevedeniu priestorov do prevádzky - kolaudačný rozbor

V prvom rade sme sa rozhodli ponúknuť túto službu, aby naši zákazníci nemuseli hľadať po zakúpení UV lampy, koho osloviť kontrolným rozborom a aký rozbor by bol ten najvhodnejší pre overenie kvality vody.

Funkčnosť UV lámp VIQUA nie je otázkou, lenže baktérie, ktoré neprešli cez UV lampu, nemôžu byť eliminované. Ak UV lampa sa inštaluje do domu, kde spotreba vody už prebiehala, resp. vodné potrubia už sú plné vodou, tak po napojení UV lampy nemôžme očakávať, že v potrubiach po UV lampe baktérie budú sterilizované.

V tomto prípade sa pevne odporúča spraviť dezinfekciu potrubí, aby UV lampa mohla spĺňať svoju úlohu, a mohla byť účinná.

Jeden z našich ponúkaných balíkov - Mikrobiologický rozbor vody - slúži konkrétne na kontrolu mikrobiologických ukazovateľov. Tento balík môže byť vhodný aj pre prevedenie priestorov do prevádzky, ak kontrolný úrad vyžaduje jedine mikrobiologický rozbor pidnej vody a to podľa vyhľášky MZSR 247/2017 Z.z., vrátane akreditovaného odberu vzorky akreditovaným vzorkárom. Tento balík je dosť komlexný k tomu, aby sme dostali objektývny obraz o kvalite vody z mikrobiologického hľadiska.

Druhý balík - Minimálny rozbor vody - je vhodný pre kolaudáciu domu, alebo k otvoreniu prevádzky podľa vyhlášky MZSR 247/2017 Z.z., vrátane akreditovaného odberu vzorky akreditovaným vzorkárom.