Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKT

Danum, s.r.o.
Bottova 2899/1
945 01 Komárno
tel: +421 907 187 800
danum@danum.sk

NAJPREDÁVANEJŠIE

TOVAR V AKCII

naša cena 538,00 €
skladom
naša cena 382,00 €
skladom

VŠETKO O NÁKUPE


26. 04. 2019

Oplatí sa kupovať len originálne UV žiarovky VIQUA?

Originálne UV žiarovky VIQUA vynikajú špecifickým spracovaním, ktoré zaisťuje okrem iného vysokú intenzitu žiarenia, dlhú životnosť, protipožiarnu ochranu, správnu vlnovú dĺžku UV lúčov a ďalšie nepostrádateľné bezpečnostné prvky, dostupné len pri originálnych produktoch.

originálne UV žiarovky VIQUA

Garancia vysokej intenzity žiarenia a dlhšej životnosti

Vyplýva najmä zo správneho tlaku plynu v žiarovke , 100% vzduchotesneného obalu, špeciálnej vrchnej vrstvy z nepriľnavého materiálu a elektroinštalácie, ktorá je navrhnutá úplne odlišne oproti tzv. „kompatibilným žiarovkám.“

Maximálna účinnosť, minimálne dopady na životnom prostredí

Sú zaistené optimalizovaným obsahom ortuti v žiarovke a najlepším sklom s vysokou priepustnosťou UV lúčov.

Prevencia zničenia konektoru, prehriatia a požiaru

Len originálne UV žiarovky VIQUA sú vyrobené z nehorľavých materiálov! Každá žiarovka má jemne opracované piny pre ľahké pripojenie konektoru. Pripojením kompatibilnej UV žiarovky dochádza k narušeniu dierok v konektore, čo môže vyústiť v jeho zničenie a následný požiar.

Záruka, certifikácia zdravotnej nezávadnosti a zodpovednosť za škody

Použitím neoriginálneho príslušenstva VIQUA stráca celý systém záruku a všetky pôvodné certifikácie výrobku sa stávajú neplatné. Zároveň nie je možné zodpovedať za vzniknuté škody spôsobené v dôsledku inštalácie kompatibilného neoriginálneho príslušenstva. To platí najmä pre prípady vykurovania, vyhorenia, alebo zdravotných následkov. Upozorňujeme taktiež, že v prípade uplynutia platnosti pôvodných certifikátov nie je poisťovňa povinná uhradiť vzniknuté škody na majetku následkom škody spôsobených použitím neoriginálneho príslušenstva.

UV lampy VIQUA

Rozdiel ceny medzi „kompatibilnou žiarovkou“ a originálom

Tzv. kombatibilné UV žiarovky sa vyznačujú spravidla nižšou cenou oproti kvalitným originálnym žiarovkám. Ako priamy dovozca UV systémov z Kanady môžeme zodpovedne povedať, že cena neoriginálnych žiaroviek je neporovnateľne vyššia oproti originálnym žiarovkám. Toto tvrdenie zakladáme na znalosti kvality spracovania originálnych žiaroviek, ich výrobného procesu, kontroly a certifikácie. Pre oko laika je „kompatibilná“ žiarovka takmer totožná s originálom.

Treba si byt vedomý toho, z akých materiálov sú neoriginálne UV žiarovky vyrobené, či produkujú UV žiarenie v požadovanej vlnovej dĺžke (veľmi často produkujú len obyčajné fialové svetlo okom nerozpoznateľné – bez germicídnych účinkov) a či stojí za to riskovať stratu záruky, certifikáciu, zdravotnú a majetkovú ujmu kúpou neoriginálneho príslušenstva.
Výrobná cena neoriginálnej žiarovky sa pohybuje okolo 5 USD, čo je cca 4,50 EURO. Marža predajcu z predaja týchto žiaroviek sa pohybuje od 100% vysoko, čo je v prípade predaja originálnych komponentov v podstate nemožné.
Nikdy nekupujte neoriginálne príslušenstvo VIQUA. Ak niekto tvrdí, že kompatibilná žiarovka má rovnaké vlastnosti, ako originálny produkt VIQUA, jednoznačne porušuje zákon a klame spotrebiteľovi – je treba podotknúť, že sa väčšinou nejedná o úmysel, ale o neznalosť veci.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV