KONTAKTY

Danum, s.r.o.
Bottova 1,
945 01 Komárno
tel: +421 915 769 119
danum@danum.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

TOVAR V AKCII

NOVINKY


 
bežná cena 96,00 €

naša cena 74,90 €

skladom
akcia
doprava ZDARMA!


bežná cena 114,00 €

naša cena 109,90 €

skladom
akcia
doprava ZDARMA!


bežná cena 80,00 €

naša cena 74,90 €

skladom
akcia
doprava ZDARMA!
top produkt


bežná cena 422,00 €

naša cena 364,90 €

skladom
Garancia najnižšej ceny
akcia
doprava ZDARMA!


bežná cena 570,00 €

naša cena 519,90 €

skladom
Garancia najnižšej ceny
akcia
doprava ZDARMA!

Váš špecializovaný obchod so zameraním na profesionálnu úpravu vody

     Spoločnosť Danum, s.r.o. je úzko zameraná na profesionálny predaj produktov pre úpravu vody pre konečných spotrebiteľov.

     Medzi hlavné priority, na ktorých sa naša spoločnosť zakladá, patrí náležitá starostlivosť, predpredajný a popredajný servis, okamžitá dostupnosť náhradných dielov, rýchle riešenie reklamácií a dostupný servis pre všetkých.

     Sme priamym obchodným partnerom a dovozcom produktov kanadskej spoločnosti VIQUA, ktorá patrí do skupiny Trojan Technologies, ktorá je popredným svetovým dodávateľom UV dezinfekčných systémov bez použitia chemikálií. Vďaka viac ako štyridsaťročným skúsenostiam v oblasti úpravy vody pre domácnosť je dnes značka VIQUA oprávnene spájaná s významným úspechom svojich výrobkov pri odstraňovaní baktérií a získava si obľubu nielen u majiteľov vlastných vodných zdrojov. Partner VIQUA musí zaručiť vysoký štandard spoločnosti v predpredajnej aj popredajnej starostlivosti o svojich zákazníkov a obchodných partnerov.

      Či si už vyberiete UV systém na batériu, alebo centrálnu UV lampu na celý dom, môžete si byť istý, že zariadenie na úpravu vody spoločnosti VIQUA účinne dezinfikuje vodu proti mikrobiologickému znečisteniu a poskytne Vám i Vašej rodine bezpečne ošetrenú pitnú vodu bez nežiadúcich mikroorganizmov.

      V našom sortimente nájdete najčastejšie predávané UV systémy určené pre pripojenie v mieste použitia, typicky k batérií, ako napríklad veľmi obľúbená kompaktná UV sterilizátor vody VIQUA VT4, alebo UV systémy pre pripojenie na vstupe do objektu, centrálne. Najčastejšie vyhľadávanou UV lampou je pre svoj pomer cena/výkon UV sterilizátor vody VIQUA VH150, ktorá je schopná upraviť až 2,5 m³/hod. pri dávke žiarenia 16mj/cm², čo je v prípade mnohých aplikácií dostačujúca hodnota.

Okrem zariadení na liečbu bakteriológie ponúka naša spoločnosť aj množstvo ďalších čistiacich prostriedkov, ako sú zmäkčovače vody (www.zmakcovacvody.sk), železo, mangán, dusičnany, zákal, amoniak atď. (Filtračné zariadenie). Ak vás tieto skutočnosti zaujímajú, kontaktujte nás alebo si prečítajte stránku www.danum.sk.

Máte problém s vodou a potrebujete si poradiť? Nenašli ste u nás, čo ste hľadali? Obráťte sa na nás s Vašim dotazom a nájdeme spôsob, ako Vám najlepšie pomôcť. Vďaka širokému okruhu kontaktov Vám môžeme doporučiť špecialistu na danú problematiku, alebo nájsť riešenie pomocou vlastného sortimentu.